Vizyonumuz
Es-Sues olarak gayrimenkul sektörünün ilgili alanlarında uzmanlaşarak, müşterilerimiz ve çalışanlarımız için artan eğilimde geri dönüşün ve başarının sürekliliğinin sağlanmasi amaç edinilerek gayrimenkul piyasasında avantajlı konuma geçmektir.

Misyonumuz
Es-Sues olarak amacımız; Adanmış, iyi eğitimli ve profosyonel yönetim anlayışımızla, müşterilerimize memnun kalacakları en iyi hizmeti sunmaktır. Tüm gayretimiz satış öncesi ve sonrası profosyonel danışmanlık hizmetlerimizle çalışanlarımızın ve müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak, birlikte başarıyı yakalamak ve büyümektir. Her yeni başlayan günle birlikte yeni projelerin, yeni planların ve yatırımların yapılması, etkili ve yenilikçi yönetim anlayışımızın sürdürülebilirliğinin sağlamasını prensip olarak addetmiş bulunmaktayız.

Değerlerimiz
En yüksek seviyede liderlik ruhuyla, başarı hırsıyla, dürüstlük ve mükemmeliyetçi anlayışımızla ve Es-Sues olarak üstün çalışma azmimizle her zaman sürekliliği ve başarıyı hedeflemekteyiz. Müşteri memnuniyetini sağlamak ana hedeflerimizden biridir. Sürekli ilerleme odaklı, gelişime açık, fırsatları zamanında ve doğru değerlendirebilme ve yenilikçi çizgisiyle ekip ruhunumuzu ve bütünlüğümüzü sağlama ve sürdürülebilir kılma çabamız bizi diğerlerinden ayıran en önemli ve kritik özelliğimizdir.

Vision
To become a diversified regional real estate holding company, specialized in real estate and related activities in locations where the company identifies an advantage, in order to achieve consistently increasing returns and growth to our clients and partners.

Mission
We are committed to creating enjoyable real estate transactions through the efforts of the most dedicated professionals supported by innovative trainings, tools and management. We strive to provide ongoing office services for our clients before and after the sale and work together to create a great environment where we can learn, grow and achieve together. We also hold ourselves responsible for delivering innovative and efficient business plans as every day brings a variety of new investments.

Values
We work hard with sustained effort and always look forward to achieving the highest levels of leadership, integrity and excellence. We are keen to provide the best standards of service to ensure our customers’ satisfaction. Constant improvement, innovation and growth, celebration of individual success, respect of individual success, respect for each individual and working for mutual opportunities and fulfilment are our core values that distinguish us from others. We work hard with sustained effort and always look forward to achieving the highest levels of leadership, integrity and excellence. We are keen to provide the best standards of service to ensure our customers’ satisfaction. Constant improvement, innovation and growth, celebration of individual success, respect of individual success, respect for each individual and working for mutual opportunities and fulfilment are our core values that distinguish us from others.
sadasd

VİZYON, MİSYON