Hakkımızda
Es-Sues, Kocaeli'de kurulmuş Türk Patent Enstitüsü tarafından Es-Sues tescilli markasıyla ve tüm öz sermayesiyle Türk menşeli bir firmadir. Es-Sues, Türk Standartları Enstitüsü tarafından verilen Türkiye standarlarında hizmet yeterlilik belgesi olan "TSE" Belgesi'ne sahiptir . Ayrıca firmamiz FQC tarafından verilen ve kalite yönetim sistemi standartlarına uygun bir yönetim sistemi kurduğunu ve uyguladığını kanıtlayan ISO 9001:2008 kalite belgesine sahiptir.

Gayrimenkul alanında değerlendirme, yatırım ve ilgili tüm konularda, iyi eğitimli ve alanında tecrübeli profosyonel kadrosuyla danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Sadece Es-Sues size ihtiyacınız olan tüm danışmanlık hizmetlerini bir arada sunacaktır.

Yaşam alanınız olan evinizi ya da her nevi gayrimenkulünüzü göz önüne aldığımızda, büyük ihtimalle hayatınız boyunca yaptığınız ya da yapmayı planladığınız en büyük yatırımlardan biri olacağını görmekteyiz. Neticede uzun vadede hem finansal durumunuzu hem de yaşam standartlarınızı etkileyecek bir karar vereceğinizi düşünürsek, haklı olarak en iyi danışmanlık hizmetini almayı istemek en doğal hakkınızdır.

İhtiyaç ve isteklerinizi anlama konusundaki yeteneklerimiz ve geniş portföyümüzle, size en uygun gayrimekulleri bularak hayatınızı kolaylaştıracak en iyi hizmeti sunmak ana hedefimizdir. Piyasa ve pazar araştırmalarını sizin adınıza yaparak, kendi zamanımızı size zaman kazandırmak için kullanırız. Size düşen tek sey, sizin adınıza tüm danışmanlık hizmetlerini yapmamıza izin vermeniz ve gerisini bize bırakarak keyfinize bakmak ve Es-Sues farkını tecrübe etmektir.

Ayrıca Es-Sues olarak sizlere, gayrimenkul değerlendirme, güncel piyasa verileri, vergilendirme, tapu işlemlerinizin takibi, çevrede bulunan sosyal kurum ve kuruluşlar hakkında, ayrıca tadilat ve tamirat masrafları konusunda da sizlere danışmalık hizmeti sunuyoruz. Çünkü sizlere sunacağımız danışmanlık hizmelerinin satın alma sürecinde size ne kadar fayda sağlayacağnı ve zaman kazandıracağını biliyoruz.

Sahibinden ya da şahsi aracılar vasıtasıyla satılan gayrimenkullerin aksine, portföyümüzde bulunan gayrimenkullerle aramızda duygusal bir bağ yoktur. Bu nedenle almayı planladığınız gayrimekulün tüm olumlu ve olumsuz yönleri de dahil olmak üzere, en doğru ve objektif bilgiyi Es-Sues olarak sizlere sunarız.

Profosyonel danışman kadromuzla ve çözüm ortaklarımızla (mütahitler, finansal danışmalar, bankalar, sigorta sirketleri… vb) birlikte size en iyi hizmeti sunacağımzıdan emin olabilirsiniz. Biz aslında Es-Sues olarak, gayrimenkul değerlendirme ve danışmalık şirketi olmanın çok ötesinde bir firmayız. Biz ayrıca, her yeni güne heyecanla başlayan ve işini severek yapan, eğitimli, yetenekli, genç, dinamik ve tutkulu çalışanlardan oluşan bir ekibiz. En büyük hedefimiz ve mutluluğumu, sunduğumuz sıradışı hizmet anlayışımızla siz müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktır. Her alanda sizlere yardımcı olabilecek uzman kadromuzla sizlerin hizmetindeyiz. Uzman danışmanlarımız, firmamız Es-Sues'in bel kemiğini olusturur ve sizler için huzurla ve keyifle yaşayacağınız en uygun yaşam alanlarını bulur. Ayrıca, Es-Sues sizlere kazançlı yatırımlar yapmanız konusunda da en iyi danışmanlık hizmetini sunar. Es-Sues'le çalışmak bir ayrıcalıktır.

About Us

Es-Sues is Turkish based company has been founded in Kocaeli. If you are looking to buy real estate, consider the quality advice that comes from a well-trained and qualified experienced professional. Whether you are relocating from out of state or just moving to a new Kocaeli neighborhood, only the Es-Sues Real Estate Co. will provide you the consultancy skills you really need.

Considering that your home or property is most likely the biggest investment probably you will ever make, having long-term financial and lifestyle consequences, you rightfully want to be sure that you have the best consultancy available for you.

Our understanding of local amenities, combined with our ability to assess your needs and wants, means you can easily find just the right home. We put in time to save you time, researching your needs and market availability so you can relax and enjoy the experience.

We can inform you about real estate values, taxes, utility and maintenance costs, municipal services and facilities, and we may be aware of proposed zoning changes that could affect your decision to buy.

Unlike a private seller, we have no emotional connection to the homes we sell. This means we will be objective about any assets or detriments and willingly include this information when discussing the estate with you.

Our network of professional colleagues such as appraisers, home inspectors, mortgage lenders, contractors and insurance agents assures you get the best and most thorough service available.

We are so much more than a full service real estate firm as Es-Sues Co. We're also a group of talented people with a passion for finding the best way of living. People who make every effort to help you live who you are. As Es-Sues, we are passionate about delivering exceptional consumer experiences and happiness. By offering a complete suite of real estate consultancy, we ensure that we meet our consumers' every need. From sales and rentals, new developments and projects, we have experts in every field to guide you skillfully from beginning to the end of your real estate journey.

Our agents are the reason we're the best residential real estate firm in Kocaeli. They're connoisseurs of lifestyle. Purveyors of Happiness. They understand that it's not just about beds, bath or piece of land and prices, it's about finding a home that reflects who you are and how you live.

sadasd

KURUMSAL